Teenage Life
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal

4 posters

Strona 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal - Page 2 Empty Re: Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal

Pisanie by Flaky Sro Maj 11, 2011 8:20 pm

Flaky poruszyło bardzo dziwne uczucie. Pierwszy raz ktoś zwracał się do niej z troską i przejęciem. Pierwsze osoby nie czepiały się jej wyglądu, lecz chciały najwidoczniej zobaczyć "co ma w środku".
- Nazywam się Fergie. - przedstawiła się pierwej udzielając głosu współlokatorowi. - Uciekałam z parku i spadłam z ogrodzenia. Głupia sprawa.. - szepnęła bliżej do dziewczyny, gdyż o to pytała, lecz Jellal także mógł to usłyszeć. Było jej trochę wstyd, ze tak przeraźliwie się bała. Zaciągnęła czarno-białą skarpetkę z powrotem na kolano i uśmiechnęła się delikatnie.
- Zapewne nawet nie zdajecie sobie sprawy ile dla mnie znaczy taka rozmowa. - rzekła równie cichym i łagodnym tonem, który prócz tego pełen był niewinności.
Flaky
Flaky
Kozioł ofiarny

Liczba postów : 332
Join date : 07/05/2011
Age : 28
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal - Page 2 Empty Re: Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal

Pisanie by Enyo Czw Maj 12, 2011 4:25 am

Enyo stała obok Fergie, która wręcz trzęsła się ze strachu. Trudno będzie zdobyć jej zaufanie, ale pewnie krok po kroczku da radę. Enyo uśmiechnęła się i poklepała ją po zdrowym kolanie. Gdy wszedł chłopak, był bardzo wesoły i uśmiechnięty. Acha, a jednak on potrafi być miły zaśmiała się w duchu Enyo. Podejrzewała, że tamta dziewczyna ma na niego bardzo dobry wpływ i dobrze będzie jeśli będzie z nią dłużej przebywać. Póki co, trzeba wzbudzić również jego zaufanie. Odwróciła się do chłopaka i uśmiechnęła się szeroko.
- Nie było chyba aż tak źle. Jestem Enyo.
Spojrzała na nich i żeby jako tako podtrzymać rozmowę dodała.
-Macie jakieś hobby, zainteresowania ?
Enyo
Enyo
Szkolny sportowiec

Liczba postów : 273
Join date : 07/05/2011
Skąd : Wielka Brytania

Powrót do góry Go down

Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal - Page 2 Empty Re: Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal

Pisanie by Jellal Czw Maj 12, 2011 6:03 am

- Ja interesuję się głównie sportem, piłką nożną i koszykówką. Lubię też grać w karty i bilard.
Odpowiedział od razu już trochę spokojniejszy chłopak. Dziwiło go zachowanie Fergie, ale póki co nie wysuwał żadnych niepotrzebnych teorii, ponieważ dopiero co ją poznał. W końcu przysiadł na kanapę koło swoich koleżanek.
Jellal
Jellal
Szkolny osiłek

Liczba postów : 198
Join date : 10/05/2011
Skąd : Hiszpania / Barcelona

Powrót do góry Go down

Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal - Page 2 Empty Re: Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal

Pisanie by Flaky Czw Maj 12, 2011 12:47 pm

Zaczęły się pytania, których zadaniem było wyciągniecie z ust Fergie wiadomości o niej. Zwykle pytania szły jak ankieta, co nie było miłą konwersacją, lecz Flaky chciała się jakoś odwdzięczyć za troskę i przynajmniej neutralny stosunek wobec niej.
- Książki? Najlepiej te ze szczęśliwym zakończeniem.. - odpowiedziała skromnie i oplotła ręką kolana. Drugą zaś położyła obok siebie, aby leżała płasko.
Dlaczego Fergie czytała książki z tak zwanym "happy end'em"? Po prostu dodawały jej siły, ze jutro będzie lepsze.. że w końcu poczuje czym jest prawdziwe szczęście i będzie miała możliwość żyć pełnią życia.
- Grasz w szkolnej drużynie sportowej? - zapytała, chcąc zaczerpnąć tematu z poprzedniej wypowiedzi Jellal'a. Spojrzała na niego nieśmiało, a jej niebieskie oczy zalśniły lekko do światła lampki.
Flaky
Flaky
Kozioł ofiarny

Liczba postów : 332
Join date : 07/05/2011
Age : 28
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal - Page 2 Empty Re: Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal

Pisanie by Enyo Czw Maj 12, 2011 2:22 pm

Enyo ucieszyła się, że Fergie czyta książki. Również lubiła czytać. Jej oczy zaiskrzyły.
Gdy, Enyo dowiedziała się, że Jellal gra w piłkę nożną spojrzała na niego z podziwem.
- Piłka nożna? Jej, zawsze podziwiałam tych co potrafili w nią grać. Dla mnie to czarna magia. Musisz mnie kiedyś nauczyć w nią grać. - zaśmiała się - Osobiście uwielbiam biegać. Dzięki temu wyładowuję swoją energię.
Uśmiechnęła się i spojrzała na dziewczynę.
- Co polecasz do przeczytania?
Enyo
Enyo
Szkolny sportowiec

Liczba postów : 273
Join date : 07/05/2011
Skąd : Wielka Brytania

Powrót do góry Go down

Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal - Page 2 Empty Re: Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal

Pisanie by Jellal Czw Maj 12, 2011 2:30 pm

- Nauczyć ? ... No cóż. Nauczycielem nie jestem dobrym, ale mógłbym ci co nieco pokazać i nauczyć.
Odpowiedział Jellal poraz kolejny uśmiechając się. Sam rozglądał się poraz kolejny po pomieszczeniu i raz po raz patrzył na współlokatorki. Miał mieszane uczucia co do nauki Piłki Nożnej, ale nie mógł narzekać. W końcu czas przekazać komuś jakieś wskazówki.
Jellal
Jellal
Szkolny osiłek

Liczba postów : 198
Join date : 10/05/2011
Skąd : Hiszpania / Barcelona

Powrót do góry Go down

Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal - Page 2 Empty Re: Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal

Pisanie by Flaky Czw Maj 12, 2011 2:40 pm

- Niedawno zaczęłam czytać Paula Coelho "Być jak płynąca rzeka". Początek jest ciekawy. - rzekła cicho i z uśmiechem. To pytanie było bardzo miłe dla Flaky, bo świadczyło to o szacunku do jej osoby. Enyo zapytała o polecenie książki jednocześnie ufając opinii Fergie.
Jellal wspomniał o koszykówce. Był to ciekawy sport i jako jedyny zainteresował w jakimś stopniu rudą. Piłka Nożna w psychice dziewczyny była przeznaczona dla chłopaków i wolałaby aby tak pozostało. Jednak koszykówka jest sportem dla obu płci, co nie stawiało oporu gdyby współlokatorzy chcieli razem zagrać.
- Jaki jest twój rekord w najdalszym rzucie do kosza? - zapytała cicho.
Flaky
Flaky
Kozioł ofiarny

Liczba postów : 332
Join date : 07/05/2011
Age : 28
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal - Page 2 Empty Re: Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal

Pisanie by Enyo Czw Maj 12, 2011 3:01 pm

Enyo uśmiechnęła się, może chociaż trochę pojmie o co chodzi w piłce nożnej. Zawsze dziwiła się co pasjonowało tak tatę, gdy siadał przed telewizorem i wrzeszczał. Ciekawe, czy Jellal też tak się zachowuje przed ekranem telewizorem.
- To kiedy Ci pasuje?
Enyo spojrzała na Fergie i uśmiechnęła się do niej bardzo szeroko. Cieszyła się, że już trochę się otworzyła.
- Na pewno przeczytam.
Enyo
Enyo
Szkolny sportowiec

Liczba postów : 273
Join date : 07/05/2011
Skąd : Wielka Brytania

Powrót do góry Go down

Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal - Page 2 Empty Re: Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal

Pisanie by Jellal Czw Maj 12, 2011 3:05 pm

Jellal spokojnie słuchał rozmowy ze współlokatorkami i gdy usłyszał pytanie Enyo odpowiedzial.
- Mi to obojętne. Do szkoły będę rzadko chodził, także będę miał dużo czasu.
Uśmiechnął się i dalej rozglądał się po pokoju, w którym czuł się prawie jak w domu. Jako, że jest wieczór, przy zapalonym świetle wnętrze wygląda jeszcze lepiej niż rano.
Jellal
Jellal
Szkolny osiłek

Liczba postów : 198
Join date : 10/05/2011
Skąd : Hiszpania / Barcelona

Powrót do góry Go down

Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal - Page 2 Empty Re: Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal

Pisanie by Flaky Czw Maj 12, 2011 3:09 pm

Widząc, że rozmowa skupia się na dwójce współlokatorów, Flaky nie chciała przeszkadzać. Westchnęła cicho i wstała z parapetu, ruszając w stronę walizki. Wyciągnęła z niej swoją książkę, której tytuł wcześniej podała i po powrocie do łóżka otworzyła ją na nieprzeczytanej jeszcze stronie. Spojrzała kątem oka na Enyo i Jellala, po czym wsunęła nogi pod kołdrę i zaczęła czytać. Poprawiła poduszkę jedną ręką i odwróciła się na bok, twarzą do okna.
Flaky
Flaky
Kozioł ofiarny

Liczba postów : 332
Join date : 07/05/2011
Age : 28
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal - Page 2 Empty Re: Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal

Pisanie by Enyo Czw Maj 12, 2011 3:16 pm

Enyo roześmiała się. Zauważyła, że dość sceptycznie podchodzi do nauki. Cóż, rzadko kto tu chodzi na lekcje.
- To jak będzie Ci się nudzić daj znać. Wyjdziemy wtedy.
Westchnęła. Potwornie jej się nudziło. Nie miała pomysłu co ze sobą zrobić. Przygryzła dolną wargę. Poprawiła sukienkę, która troszkę się podwinęła i spojrzała na chłopaka.
- Właściwie... Może być teraz? Wiesz, trochę mi się nudzi.
Podrapała się po głowie i spojrzała mu głęboko w oczy.
Enyo
Enyo
Szkolny sportowiec

Liczba postów : 273
Join date : 07/05/2011
Skąd : Wielka Brytania

Powrót do góry Go down

Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal - Page 2 Empty Re: Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal

Pisanie by Jellal Czw Maj 12, 2011 3:21 pm

Przy spojrzeniu chłopak od razu przechylił głowę do góry i popatrzył na sufit.
- Chcesz iść o tej godzinie ? Przecież jest koło 21.
Odpowiedział jak zwykle obojętnie, jednakże chciał dziś pobiegać.
- Jeśli tak, to idź się przebierz, ja zrobię to samo i za 5 min spotkamy się na dole.
Jellal wstał i poszedł się przebrać do łazienki. Zrobił to bardzo szybko i zszedł na dół z piłką, zaczął sobie żonglować nią na czas czekania.
Jellal
Jellal
Szkolny osiłek

Liczba postów : 198
Join date : 10/05/2011
Skąd : Hiszpania / Barcelona

Powrót do góry Go down

Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal - Page 2 Empty Re: Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal

Pisanie by Flaky Czw Maj 12, 2011 3:27 pm

W pewnym momencie wzrok rudej zawisł nad tekstem. O tej godzinie chcieli grać w piłkę nożną? Może i było ciepło, lecz komary, ciemność. Nie mieściło się to w małej głowie Flaky. Kiwnęła głową przecząco i podniosłą się do siadu, patrząc na chłopaka i dziewczynę. Skoro wychodzili, a ona miała zostać sama, to dobrze by było się pożegnać.
- To.. hm.. Dobrej zabawy i.. do jutra. - rzekła spokojnie i obdarowała dwójkę delikatnym uśmiechem. Znów odwróciła się do okna i kontynuowała czytanie.
Flaky
Flaky
Kozioł ofiarny

Liczba postów : 332
Join date : 07/05/2011
Age : 28
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal - Page 2 Empty Re: Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal

Pisanie by Enyo Czw Maj 12, 2011 4:39 pm

Enyo nie zdawała sobie sprway z tego, że jest już tak późno. Cóż na szczęście świecą latarnie, w dodatku nie muszą iść na boisko tylko na salę gimnastyczną. To już zależy od Jellal'a. Szybko przebrała się. Pokiwała zaczytanej dziewczynie i wyszła.
Enyo
Enyo
Szkolny sportowiec

Liczba postów : 273
Join date : 07/05/2011
Skąd : Wielka Brytania

Powrót do góry Go down

Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal - Page 2 Empty Re: Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal

Pisanie by Jellal Nie Maj 15, 2011 6:55 pm

Jellal i Enyo wracali już z dosyć długiego treningu. Oboje mieli bardzo dobre humory, i zdawało się, że nic nie może tego zepsuć. Rozmawiali w trakcie podróży, i gdy już doszli do mieszkania, po cichu weszli do niego tak aby nie obudzić Fergie. Jellal zdjął bluzę i powiesił ją na wieszaku, po czym usiadł na kanapie.
Jellal
Jellal
Szkolny osiłek

Liczba postów : 198
Join date : 10/05/2011
Skąd : Hiszpania / Barcelona

Powrót do góry Go down

Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal - Page 2 Empty Re: Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal

Pisanie by Enyo Nie Maj 15, 2011 7:03 pm

Enyo weszła wyluzowana do pokoju zaraz za Jellal'em. Uśmiechnęła się do i usiadła obok niego na kanapie i złapała za pilot od telewizora. Włączyła go po cichu telewizor. Przejrzała wszystkie programy i okazało się, że nie ma nic ciekawego. Wyłączyła go prędko i spojrzała na chłopaka.
- Która godzina? - spytała.
Enyo
Enyo
Szkolny sportowiec

Liczba postów : 273
Join date : 07/05/2011
Skąd : Wielka Brytania

Powrót do góry Go down

Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal - Page 2 Empty Re: Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal

Pisanie by Jellal Nie Maj 15, 2011 7:13 pm

Chłopak również patrzył na to co leci w tv, jednakże nic tam nie było ciekawego.
- Nie wiem.
Odpowiedział patrząc na sufit. Nie był ani zmęczony, ani nie chciało mu się spać. Mógł siedzieć całą noc i nic nie robić.
- A co, zmęczona jesteś ?
Dodał i spojrzał na Enyo.
Jellal
Jellal
Szkolny osiłek

Liczba postów : 198
Join date : 10/05/2011
Skąd : Hiszpania / Barcelona

Powrót do góry Go down

Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal - Page 2 Empty Re: Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal

Pisanie by Enyo Nie Maj 15, 2011 7:20 pm

Enyo rozejrzała się wokół. Było bardzo ciemno, a że nie zapalili światła po wejściu do pokoju dziewczyna widziała tylko sterczącą, niebieską czuprynę Jellal'a. Zaśmiała się w duchu i zaczęła się nią ponownie bawić. Czesała ją długo palcami i gdy chciała zobaczyć efekt odchyliła się nieco, by spojrzeć na jego twarz. Zachwiała się i poczęła spadać na podłogę.
Enyo
Enyo
Szkolny sportowiec

Liczba postów : 273
Join date : 07/05/2011
Skąd : Wielka Brytania

Powrót do góry Go down

Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal - Page 2 Empty Re: Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal

Pisanie by Jellal Nie Maj 15, 2011 7:37 pm

Chłopak nie zwracał uwagi na zabawę Enyo i cały czas gapił się na sufit. W końcu, gdy zobaczył że dziewczyna upada złapał ją. Widać, było że jest już zmęczona i chce się położyć, także nic innego mu nie pozostało jak położyć ją do łóżka. Tak też zrobił i przykrył ją kołdrą. On zaś poszedł się przebrać, i przemyć. Gdy już wyszedł z zimnego prysznica poszedł do łóżka, jednakże nie spać tylko ... bawić się kluczami. Po chwili zabawy udał się na spoczynek.
Jellal
Jellal
Szkolny osiłek

Liczba postów : 198
Join date : 10/05/2011
Skąd : Hiszpania / Barcelona

Powrót do góry Go down

Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal - Page 2 Empty Re: Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal

Pisanie by Flaky Pon Maj 16, 2011 9:10 am

- Dlaczego? .. Przecież tu jestem.. Mhm.. - szeptała, gdyż miała dziwny sen, w którym nikt nie zwracał na nią uwagi. Obudziła się siadając od razu na łóżku. Szybki oddech i spocone włosy świadczyły o strachu jaki odczuwała śpiąc. Nie potrafiła wybudzić się podczas koszmarów i często noc kończyła się krzykiem. Jednak wczorajszy, pozytywny dzień stłumił objawy lęku.
Fergie rozejrzała się wokół, przecierając co chwila twarz. Jellal i Enyo spali. Widocznie trening nożnej był bardzo męczący. Należy im się odpoczynek, więc cicho wstając, ruda włożyła pantofelki na stopy i udała się do kuchni. Mimo ciągłego braku zaufania do współlokatorów chciała się odwdzięczyć za rozmowę i postanowiła przyrządzić im śniadanie.
- Mam nadzieję, że im posmakuje. - szepnęła pod nosem, sama do siebie i uśmiechnęła się lekko, choć z jej miny przebijało zakłopotanie. Wyciągnęła z lodówki składniki i po nastawieniu wody na herbatę zaczęła przyrządzać kanapki..
Flaky
Flaky
Kozioł ofiarny

Liczba postów : 332
Join date : 07/05/2011
Age : 28
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal - Page 2 Empty Re: Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal

Pisanie by Enyo Pon Maj 16, 2011 1:39 pm

Enyo obudziła się. Oczy jej się kleiły do snu, jednakże wstała i po omacku doszła do łazienki. Przemyła twarz i udała się powoli do kuchni. Przeciągnęła się i oparła się o futrynę drzwi kuchni. Ziewnęła przeciągliwie i rozejrzała się po kuchni. Zauważyła, że Fergie krząta się po kuchni. Uśmiechnęła się do niej i powiedziałą.
- Cześć... Nie było Ci smutno jak wyszliśmy? - spojrzała na nią - Masz śliczne włosy.
Roześmiała się i pomyślała, że ma ostatnio manię na czyjeś włosy.
Enyo
Enyo
Szkolny sportowiec

Liczba postów : 273
Join date : 07/05/2011
Skąd : Wielka Brytania

Powrót do góry Go down

Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal - Page 2 Empty Re: Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal

Pisanie by Jellal Pon Maj 16, 2011 1:47 pm

Jellal nie spał już od kilku minut, jednakże był odwrócony tyłem do dziewczyn także one myślały, że ten cały czas śpi. Chłopak wstał i poszedł się przemyć do łazienki, gdy już to zrobił, ubrał się w ciuchy treningowe, założył odpowiednie obuwie i wyszedł na dwór. Był trochę pokopać w piłkę z rana tak jak to miało miejsce zawsze z ranka za czasów mieszkania w Barcelonie. Po około 30 minutowym mini treningu wrócił do mieszkania. Poszedł się umyć, po czym przebrał się i usiadł na kanapie.
Jellal
Jellal
Szkolny osiłek

Liczba postów : 198
Join date : 10/05/2011
Skąd : Hiszpania / Barcelona

Powrót do góry Go down

Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal - Page 2 Empty Re: Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal

Pisanie by Flaky Pon Maj 16, 2011 2:47 pm

- Smutno ani tęskno na pewno mi nie było. Nie jestem do was tak przywiązana i przywykłam do samotności, która lepiej na mnie działa od towarzystwa.. Wybacz. - rzekła z lekkim uśmiechem, odwracając się do Enyo. Miała nawet dobry humor tego ranka i mówienie nie sprawiało jej problemów. Jej słowa były czystą prawdą i miała nadzieję, ze współlokatorka nie obrazi się za nie.
- Moje włosy? Niestety nie mogę się z tym zgodzić. - odpowiedziała cicho, kontynuując ozdabianie kanapek. Było kilka rodzajów. Jedne warzywne, inne bardziej mięsne lub dietetyczne. Wzięła tacę ze śniadaniem w ręce i z uśmiechem wyszła z kuchni.
- Zapraszam do stołu. - zawołała i po położeniu talerzy na stole, usiadła na krześle.
Flaky
Flaky
Kozioł ofiarny

Liczba postów : 332
Join date : 07/05/2011
Age : 28
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal - Page 2 Empty Re: Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal

Pisanie by Enyo Pon Maj 16, 2011 2:56 pm

Enyo podążyła za dziewczyną. Przyjrzała się bliżej jej czerwonym włosom - Gęste, długie, nieco kręcone. Nie ma nic do zarzucenia - śliczne.
Zdziwiła się, że chłopak już wstał. Przywitała się z nim i usiadła obok dziewczyny. Uśmiechnęła się i sięgnęła jedną z kanapek.
- Pięknie pachną. - uśmiechnęła się. Zjadła ja powoli z wielkim uśmiechem na twarzy - Pychotka.
Wstała i otworzyła okno. Lekki wietrzyk wleciał do pokoju, wdarł się blask pierwszych promieni słońca. Ptaki śpiewały. Enyo wróciła do stołu i upiła łyk herbaty.
Enyo
Enyo
Szkolny sportowiec

Liczba postów : 273
Join date : 07/05/2011
Skąd : Wielka Brytania

Powrót do góry Go down

Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal - Page 2 Empty Re: Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal

Pisanie by Jellal Pon Maj 16, 2011 3:01 pm

Chłopak cały czas rozmyślał gapiąc się w sufit, jak zwykle w to samo miejsce co zawsze. Przywitał się z Enyo i Flaky po czym wrócił na ziemię. Zjadł kilka kanapek, wypił herbatę i dalej siedział na kanapie nic nie mówiąc. Miał narazie gdzieś wszystko i wszystkich.
Jellal
Jellal
Szkolny osiłek

Liczba postów : 198
Join date : 10/05/2011
Skąd : Hiszpania / Barcelona

Powrót do góry Go down

Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal - Page 2 Empty Re: Pokój nr. 3 Enyo & Flaky & Jellal

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach