Teenage Life
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Staw

+4
Aya
Kenami
Jellal
Cass
8 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Staw - Page 2 Empty Re: Staw

Pisanie by CharlieBrown Sro Cze 15, 2011 6:31 pm

- Tak... - rzekła cicho Charlie - piep***ne etykietki. Ja także ich nie znoszę. - mówiła dalej patrząc na Flaky. Po chwili dodała - Nie masz się o co martwić, dla mnie nie liczy się wiek, płeć, orientacja seksualna etc., tak naprawdę ważne jest to jakim się jest człowiekiem... Tu Charlie urwała swoje zdanie i z uśmiechem patrzyła na dziewczynę. - Mam nadzieję, że z czasem Nasza znajomość rozkwitnie i będziemy sobie bliższe. Brązowooka tym razem przełamała się i już nie uciekła wzrokiem. Chciała aby Flaky stała się jej bliższa. Intrygowała ją i z każdą minutą coraz bardziej była pewna tego, że chce ją bardziej poznać.
CharlieBrown
CharlieBrown
Indywidualistka

Liczba postów : 96
Join date : 07/06/2011
Age : 31
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Staw - Page 2 Empty Re: Staw

Pisanie by Flaky Sro Cze 15, 2011 6:45 pm

- Lecz przykre jest to, iż niektóre z wymienionych przez ciebie elementów wpływają na przezwisko. - szepnęła cicho, łapiąc listek, który spadł z drzewa. Obracała go w palcach, gładząc lekko jego powierzchnię. Uśmiechnęła się, słysząc słowa dziewczyny, po czym spojrzała na nią.
- Uprzedzam, ze nie mam charakteru idealnego do nawiązywania nowych znajomości. Możemy jednak spróbować. - rzekła z delikatnym uśmiechem, martwiąc się w duchu. Nie potrafiła łatwo zaufać nowej osobie ani być szczerą dla niej. Kilka dobrych lat unikała ludzi, co wbiło się w jej psychikę.
Flaky
Flaky
Kozioł ofiarny

Liczba postów : 332
Join date : 07/05/2011
Age : 28
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Staw - Page 2 Empty Re: Staw

Pisanie by CharlieBrown Sro Cze 15, 2011 6:58 pm

- Flaky...? Wszystko O.K.? - zapytała Charlie patrząc na dziewczynę.
- Czuję, że coś Cię trapi... Mnie nie oszukasz, ja to po prostu wiem... - mówiła dalej. Brązowooka nieprzerwanie patrzyła na Fergie, która wyraźnie próbowała coś przed nią ukryć. Odsunęła się nieco i spuściła wzrok.
- Eh, chyba jednak ja się do tego nie nadaje. - mówiła w duchu. - Jeśli chcesz to już sobie pójdę - dodała po chwili Charlie, licząc jednak, że dziewczyna nie pozwoli jej tak łatwo się wycofać.
CharlieBrown
CharlieBrown
Indywidualistka

Liczba postów : 96
Join date : 07/06/2011
Age : 31
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Staw - Page 2 Empty Re: Staw

Pisanie by Flaky Sro Cze 15, 2011 7:06 pm

- Nic mi nie jest. Po prostu nie należę do osób otwartych, które potrafią komuś powierzyć tajemnicę po dwóch dniach rozmowy. - wytłumaczyła cicho, uśmiechając się trochę sztucznie. Gdy Charlie chciała wstać - Flaky złapała ją za nadgarstek. Spojrzała na jej twarz jakby ze zdziwieniem. Jeśli chciała pokonać swoją nieśmiałość powinna zostać. Sama powiedziała, że chciałaby nawiązać z Fergie lepszy kontakt, a ucieczka nie była punktem prowadzącym do celu.
- Zostań.. - zatrzymała ją, nie chcąc wprost mówić o poddaniu się.
Flaky
Flaky
Kozioł ofiarny

Liczba postów : 332
Join date : 07/05/2011
Age : 28
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Staw - Page 2 Empty Re: Staw

Pisanie by CharlieBrown Sro Cze 15, 2011 7:14 pm

- Ale ja nie proszę Cię od razu o wielką przyjaźń typu "best friends forever"... To dziecinne! - odpowiedziała Charlie patrząc z wielkim zdziwieniem na mała Flaky.
- Uwierz mi, ja także mam problem z zaufaniem komukolwiek... - mówiła dalej. Brązowooka ponownie usiadła obok dziewczyny łapiąc ją za rękę. - Chciałabym w końcu przełamać pewne stereotypy i bariery - powiedziała Charlie ze smutkiem w oczach po czym zamilkła na dłuższą chwilę.
CharlieBrown
CharlieBrown
Indywidualistka

Liczba postów : 96
Join date : 07/06/2011
Age : 31
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Staw - Page 2 Empty Re: Staw

Pisanie by Flaky Sro Cze 15, 2011 7:21 pm

- Nie chodziło mi o "psiapsiółową" przyjaźń.. Jeśli nie będziesz zła, za to że każde moje wcześniejsze słowo mogło być kłamstwem, to znaczy, zę jakoś się dogadamy po kilku miesiącach. - rzekła spokojnie. Spojrzała na dziewczynę z niezrozumieniem. Przechyliła lekko głowę w bok i postanowiła tylko słuchać by dowiedzieć się o co chodzi Charlie. Jak dotąd zrozumiała tylko jedną czwartą jej przesłania..
Flaky
Flaky
Kozioł ofiarny

Liczba postów : 332
Join date : 07/05/2011
Age : 28
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Staw - Page 2 Empty Re: Staw

Pisanie by CharlieBrown Sro Cze 15, 2011 7:33 pm

- A któż powiedział, że każde moje wcześniejsze słowo nie było kłamstwem ? - zaśmiała się Charlie. - Powiem tak... Żywię ogromną nadzieję, że to właśnie Ty będziesz tą osobą, której będę w stanie zaufać i która mnie zrozumie. - dodała brązowooka i znów zamilkła. - Co się ze mną dzieje? - biła się z myślami nie patrząc na Flaky. Po chwili ciszy zwróciła się do Fergie z prośbą - Może się przejdziemy...?
CharlieBrown
CharlieBrown
Indywidualistka

Liczba postów : 96
Join date : 07/06/2011
Age : 31
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Staw - Page 2 Empty Re: Staw

Pisanie by Flaky Czw Cze 16, 2011 4:59 am

- Hm.. - westchnęła jedynie, słuchając słów dziewczyny. Kiwnęła głową potakując i poprawiła włosy. Sprawdziła godzinę na telefonie, wyciągnęła gumę do żucia i wybrała jeden listek.
- Chcesz? Poczęstuj się. - rzekła cicho, jak miała w zwyczaju i wysunęła w stronę Charlie opakowanie. Czuła się dzisiaj jakby wszystko było snem lub co najmniej wytworem jej wyobraźni. Nie wiedziała dlaczego ale tak było.
Flaky
Flaky
Kozioł ofiarny

Liczba postów : 332
Join date : 07/05/2011
Age : 28
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Staw - Page 2 Empty Re: Staw

Pisanie by CharlieBrown Czw Cze 16, 2011 8:46 am

Charlie spojrzała na dziewczynę, uśmiechnęła się i odpowiedziała - Z chęcią. - Wysunęła rękę w kierunku opakowania gum. Wyciągnęła listek i uprzejmie podziękowała.
Obie nastolatki wstały z ławki i podążyły przed siebie. Szły spokojnie, alejkami parku, mijając okoliczne stawy, w których bawiły się ze sobą małe, kolorowe kaczki. Pogoda im sprzyjała choć słońce z wolna chowało się za horyzontem. Charlie spojrzała na Flaky z lekkim uśmiechem na twarzy i rzekła - Powiedz mi coś więcej o sobie...
CharlieBrown
CharlieBrown
Indywidualistka

Liczba postów : 96
Join date : 07/06/2011
Age : 31
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Staw - Page 2 Empty Re: Staw

Pisanie by Flaky Czw Cze 16, 2011 3:31 pm

Schowała opakowanie do kieszeni kurtki, pozostawiając w nich swoje dłonie. Park był piękny. Mogła przebywać tu cały dzień i za każdym razem poznawać jego nowy zakątek. Pięknej pogodzie i porze dnia towarzyszyły ciche śpiewy ptaków, które latały nad głowami dziewczyn lub siadały na gałęziach drzew.
- Nazywam się Fergie Russell, pochodzę z Anglii i jestem nieśmiała? - rzekła zdziwiona podejściem Charlie. Słowa te skierowane w kierunku osoby skrytej nie były dobrym wyborem. Lepszym wyjściem było podejście pośrednie.
- Nie wiem jak sformułować odpowiedź, więc jakbyś mogła pierwsza..
Flaky
Flaky
Kozioł ofiarny

Liczba postów : 332
Join date : 07/05/2011
Age : 28
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Staw - Page 2 Empty Re: Staw

Pisanie by CharlieBrown Czw Cze 16, 2011 4:16 pm

- A co byś chciała wiedzieć? Nazywam się Charlie Brown, no ale to już chyba wiesz. Ja także jestem nieśmiała i pochodzę z Anglii, obecnie mieszkam z dziadkiem. Tylko on mi pozostał na tym świecie... - dziewczyna przez chwilę stanęła w miejscu i spuściła głowę w dół. - Musisz być silna! - powiedziała sobie w duchu ściskając dłonie w pieści. Po chwili jednak schowała ręce do kieszeni i ruszyła dalej alejką wzdłuż stawu. - Powiedz mi Towarzyszko dlaczego ludzie tak źle Cię traktują...? Osobiście nie widzę w Tobie nic strasznego, wręcz przeciwnie - uważam, że jestem przemiłą osóbką - powiedziała z uśmiechem na twarzy Charlie.
CharlieBrown
CharlieBrown
Indywidualistka

Liczba postów : 96
Join date : 07/06/2011
Age : 31
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Staw - Page 2 Empty Re: Staw

Pisanie by Flaky Pią Cze 17, 2011 4:24 pm

Słuchała jej słów, a w głowie powróciły myśli o zmarłej matce. Spojrzała w ziemię i przetarła dłonią oczy. Ostatnio nie myślała o niej. Skupiała się na szkole i znajomościach. Zrobiło jej się przykro i wstyd, że zapomniała. Grzywka zasłoniła jej twarz. Kontynuowała spacer, nie chcąc martwić Charlie.
- W poprzedniej szkole byłam zmuszona do uczenia się z takimi idiotami, którzy wyśmiewali naturalne problemy ludzi. Taki na przykład mój problem z łupieżem.. - rzekła cicho, ocierając jeszcze oczy. Spojrzała na dziewczynę i zaśmiała się sama z siebie. - Dziękuję. Niestety większość osób nie zwraca uwagi na charakter, lecz wygląd. - dodała ze smutkiem, jednak uśmiechając się delikatnie..
Flaky
Flaky
Kozioł ofiarny

Liczba postów : 332
Join date : 07/05/2011
Age : 28
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Staw - Page 2 Empty Re: Staw

Pisanie by CharlieBrown Pią Cze 17, 2011 5:00 pm

- Hej, Hej Flaky ! - Charlie spojrzała na dziewczynę i od razu posmutniała. Sięgnęła do torby i wyjęła z niej chusteczki. - Proszę.. - wysunęła paczkę w kierunku Fergie.
- Chodź usiądziemy... - powiedziała cicho i przycupnęła na trawie nad stawem. - Czy coś się stało? - zapytała smutnym głosem Charlie. Brązowooka wyraźnie przejęła się zachowaniem nowej znajomej. Przysunęła się w kierunku dziewczyny i objęła ją. - Jeśli masz taką potrzebę śmiało możesz się wygadać, wypłakać... - szepnęła.
CharlieBrown
CharlieBrown
Indywidualistka

Liczba postów : 96
Join date : 07/06/2011
Age : 31
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Staw - Page 2 Empty Re: Staw

Pisanie by Chiaki Sob Cze 18, 2011 1:59 pm

//Pozwolę sobie wepchnąć się Wam w fabułę, przepraszam bardzo. D:



Chiaki snuła się po parku, uparcie wlepiając spojrzenie zmrużonych oczu w dzierżoną w lewej dłoni kartkę. Prawa ręka zajęta była kurczowym ściskaniem targanej za sobą walizy - panienka najwyraźniej zgubiła się w drodze do nowej szkoły. Piękny początek, cholera jasna, stylowe zaginięcie w obcym sobie mieście. Jeszcze będą szukać jej zwłok w ściekach.
Westchnęła cicho pod nosem, zsuwając z nosa okulary i nakładając je na głowę. Nie miała zbyt dużej wady, szkła utrudniały więc jej trochę lekturę tego, co było wysmarowane na papierze.
Gdy usłyszała rozmowę dwóch dziewcząt, zacisnęła wargi w wąską linię, mierząc wzrokiem ich plecy. Integracja z obcymi ludźmi średnio jej się uśmiechała, ale te wyglądały na tutejsze. Tutejsze, w dodatku w wieku zbliżonym do Chiaki, co sprawiało, że były dobrymi kandydatkami na przewodniczki.
- E-ej. - wydukała wreszcie, gdy, przyspieszając nieznacznie kroku, dogoniła dziewczęta.
...Kurnamać, wspaniały początek konwersacji.
Chiaki
Chiaki
Szara myszka

Liczba postów : 10
Join date : 15/06/2011

Powrót do góry Go down

Staw - Page 2 Empty Re: Staw

Pisanie by Flaky Nie Cze 19, 2011 7:29 pm

Charlie przejęła się zachowaniem Flaky mocniej niż ona sama. Wystarczyła jej chwila na uspokojenie się i nie potrzebne były kolejne słowa. Jednak dziewczyna nie mogła tego wiedzieć i dosyć miła była jej reakcja. Wzięła jedną chusteczkę z podarowanej paczki i otarła nią oczy. Usiadły na trawie, lecz Fergie nie potrzebowała dalszej pomocy.
- Jeszcze nikt się tak nie martwił tym co czuję. To miłe. - rzekła cicho, pozwalając się objąć. Nie chciała jednak płakać, więc tylko spojrzała na pływające po stawie kaczki. Nie zdążyła się zamyślić gdy usłyszała obcy głos za plecami.
- Hm? Coś się stało? - zapytała, spoglądając na dziewczynę.
Flaky
Flaky
Kozioł ofiarny

Liczba postów : 332
Join date : 07/05/2011
Age : 28
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Staw - Page 2 Empty Re: Staw

Pisanie by CharlieBrown Pon Cze 20, 2011 4:43 pm

za to wtrącenie zadźgamy Cię tępym nożem ^^ <złowieszczy śmiech>


_____________________________________________________________________


- Coś się stało? - zapytały jednocześnie nastolatki spoglądając na nieznajomą. Po chwili obie wstały, bo w sumie nie wypadało tak siedzieć. Charlie otrzepała się z trawy i poprawiła fryzurę. ,,Nowa" wyraźnie przypadła jej do gustu, ale dziewczyna starała się tego nie pokazywać. Tylko od czasu do czasu spoglądała na ową piękność oczekując jej reakcji.
CharlieBrown
CharlieBrown
Indywidualistka

Liczba postów : 96
Join date : 07/06/2011
Age : 31
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Staw - Page 2 Empty Re: Staw

Pisanie by Chiaki Pon Cze 20, 2011 5:44 pm

//Jak bardzo tępym? XD


Owa piękność miała na sobie jakąś wymemłaną sukienkę, rozkłapciane japonki zamiast normalnego obuwia i wciśnięte w splątane kudły okulary, co z pewnością dodawało jej seksapilu i uroku, cholera. Choć Chiaki trzeba było jednak przyznać, że miała ładne rysy twarzy - co z tego, że nie potrafiła o nie zadbać?
Natychmiastowo speszyła się, widząc zainteresowanie, jakim obdarzyły ją dziewczyny. Zamiast normalnej wypowiedzi, w której zawrzeć miała materię swojego problemu, wydała z siebie niezrozumiały bełkot, połączony z natychmiastowym zaróżowieniem uszu, skrytych za mysimi loczkami.
- Bmbnbnbmh, t-teges, cholera jasna. - proszę bardzo, znakomity przykład umiejętności komunikacyjnych dziewczyny. Bystre spojrzenia nastolatek peszyły ją, nie ułatwiając podjęcia dialogu - ...Gdziejestszkołabranwellaprzepraszamżeprzeszkadzamwitam.
...Tak oto wydała z siebie średnio zrozumiały bełkot. Brawo, Chiaki.
Chiaki
Chiaki
Szara myszka

Liczba postów : 10
Join date : 15/06/2011

Powrót do góry Go down

Staw - Page 2 Empty Re: Staw

Pisanie by Flaky Pon Cze 20, 2011 7:22 pm

Widać było, że dziewczyna jest równie, a nawet bardziej nieśmiała od Flaky i Charlie razem wziętych. Komunikacja będzie trudna, lecz można się oprzeć na logice i dedukcji. Z tego co ruda zdążyła zauważyć nieznajoma trzymała w ręce kartkę, a drugą dłonią trzymała uchwyt walizki. Nie trudno było się domyślić, że poszukuje akademika.
- Możliwe, że szukasz zakwaterowania? Mogę Ci wskazać gdzie jest akademik. - rzekła z uśmiechem, podchodząc do dziewczyny. Fergie była widocznie od niej młodsza i niższa..
Flaky
Flaky
Kozioł ofiarny

Liczba postów : 332
Join date : 07/05/2011
Age : 28
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Staw - Page 2 Empty Re: Staw

Pisanie by CharlieBrown Pon Cze 20, 2011 9:55 pm

Tak tępym jak ja o świcie - czytaj bardzo tępym xD

______



- Ja także mogę pomóc - wyrwała nagle Charlie. Raptownie chwyciła za walizkę nieznajomej i uśmiechnęła się pytająco. Po chwili wszystkie trzy ruszyły w kierunku akademika. Brązowooka szła wolno ciągnąc za sobą walizkę. Podążała w milczeniu zerkając co chwilę na obie dziewczyny.
CharlieBrown
CharlieBrown
Indywidualistka

Liczba postów : 96
Join date : 07/06/2011
Age : 31
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Staw - Page 2 Empty Re: Staw

Pisanie by Chiaki Wto Cze 21, 2011 8:02 am

//Ahahahah, cholera jasna, dawaj, kręci mnie sadomaso. 8D' *zrywa z siebie koszulę*


Chiaki z ulgą zauważyła, że te jakimś cudem zrozumiały komunikat, który wyrzuciła przed chwilą z siebie z prędkością wystrzału z karabinu maszynowego.
- ...Byłabym zobowiązana. - wykrzywiła usta w parodii uśmiechu, kątem oka rejestrując fakt, że starsza z tej dwójki przejęła jej bagaż i ruszyła przed siebie. Pytająco zerknęła więc na Fergie, by po chwili namysłu podążyć za Charlie.
- Chiaki jestem, swoją drogą. - Spójrzcie dzieci, resztka dobrych manier.
Chiaki
Chiaki
Szara myszka

Liczba postów : 10
Join date : 15/06/2011

Powrót do góry Go down

Staw - Page 2 Empty Re: Staw

Pisanie by Flaky Wto Cze 21, 2011 8:23 am

Fergie uniosła dłoń Chiaki do góry, aby spojrzeć co napisane jest na kartce. Przeczytała tekst i wywnioskowała, że podany był tam adres akademika. Skoro Charlie wyrwała się tak z pomocą, to zapewne wiedziała gdzie znajduje się ów budynek. Ruda nie ruszyła się z miejsca, stojąc wciąż na alejce. Spojrzała tylko na odchodzące dziewczyny i odwróciła się na pięcie, by znaleźć nowe miejsce? A może znaleźć nową osobę? Sama nie wiedziała gdzie pójdzie. Pora była już dosyć późna, więc wolała zostać w pobliżu miasta. Zgubić się w lesie w środku nocy nie należało do miłych przeżyć.
- Do zobaczenia. - rzekła jedynie bardzo cicho i ruszyła w swoją stronę.. /zt
Flaky
Flaky
Kozioł ofiarny

Liczba postów : 332
Join date : 07/05/2011
Age : 28
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Staw - Page 2 Empty Re: Staw

Pisanie by CharlieBrown Wto Cze 21, 2011 12:50 pm

Chiaki nie tak ostro ^^ bo bywam nieobliczalna Twisted Evil


________


Charlie uśmiechnęła się w kierunku Chiaki - Ja jestem Charlie - podała rękę nowo-poznanej. Po chwili ruszyła dalej, podążając przed bramę parku z wolna kierowała się w stronę akademika. Dziewczyna doskonale znała te okolice, w końcu tu się wychowywała. Obie nastolatki przez całą drogę szły w milczeniu i tak po kilku minutach dotarły do miejsca zakwaterowania.

<z/t> obie
CharlieBrown
CharlieBrown
Indywidualistka

Liczba postów : 96
Join date : 07/06/2011
Age : 31
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Staw - Page 2 Empty Re: Staw

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach