KP Kenami

Go down

KP Kenami

Pisanie by Kenami on Wto Maj 10, 2011 6:12 pm

Imię : Kenami

Nazwisko : Hait

Wiek : 19 lat

Rok : III LO

Klasa : A

Ranga : Indywidualista

Pochodzenie : Hiszpania
Status : Samorząd Szkolny
Ekwipunek: Torebka, komórka, ciuchy, laptop, MP3, klucze do pokoju, piórnik, pamiętnik, oraz szkicowniki.

Charakter : Kenami jest szaloną i energiczną dziewczyną. Nigdy bez przyczyny nie wpada w bójki. Zawsze stara się zachować adekwatnie do sytuacji i otoczenia. Ale też jest ciekawska przez co łatwo wpada w kłopoty. Nie boi się ciemności. Często przed spaniem ogląda horrory. Zawsze wstaje o świcie, by obserwować poranne promienie słońca i stawiać wszystkich na nogi. Nigdy się nikogo nie słucha. Ona żyje w własnymi zasadami.

Wygląd : Dziewczyna ma długie różowe włosy, które zawsze są rozpuszczone. Oczy mają ładny zielony kolor, jak u kota, które pasują do długich rzęs. Na szyi nosi medalion w kształcie krzyżyka. Zawsze nosi czarne sukienki, gdyż jest to jej ulubiony kolor. Na nogi zakłada zazwyczaj półbuty, ale zdarza jaj się chodzić w szpilkach.

Zainteresowania : Kocha grać na różnych instrumentach. W czasie ładowania MP 4, zazwyczaj idzie popływać lub pobiegać. Lubi prawie każdy rodzaj sportów, a najbardziej biegi. Często przebywa na świeżym powietrzy, chyba że akurat zaczyna padać.

Historia : Urodziła się w Hiszpanii, w ubogiej rodzinie. Matki w ogóle nie znała, gdyż umarła przy porodzie. Ojciec Naomi pracował w kiosku. Dziewczyna nie była zbytnio lubiana w szkole, a to przez swoją sytuacje w rodzinie. Jej tata w ogóle nie miała dla niej czasu. Ciągle tylko szukał lepszej pracy, przez co bardzo późno wracał do domu. Noami sama zajmowała się domem i gotowała. Pewnego dnia przenieśli się do innego miasta, znacznie oddalonego od jej rodzinnego. Tam zamieszkali w małym, dwu pokojowym domku. w nowej szkole znalazła sobie koleżanki. Miała wielki powodzenie u płci przeciwnej, ale z nikim nie była dłużej niż 1 miesiąc. Nikomu nie mówiła o tym co się dzieje po za szkołą. Poprosiła swoją koleżankę, by ta ja nauczyła grać na instrumentach, a ona się zgodziła. Pewnego dnia Naomi przyszła do domu z szkoły. Zobaczyła swojego ojca martwego. Dziewczyna trafiła do domu dziecka. Nie cieszyła się z tego. Wręcz przeciwnie. Zaczęła się źle uczyć i uciekać. Zawsze wstawała o poranku i wszystkich budziła. Po roku wszyscy mieli ja już dosyć. Opiekunowie postanowili ją wysłać do tej szkoły, ale Naomi się nie zgadzała z tym. Zaczęła podsłuchiwać i utrudniać życie dorosłym. Jedna ona sama już nie miała co robić. Więc wybrała się do opiekunów i zaczęła ich przepraszać na pokaz. Zgodziła się pojechać do innej szkoły. Spakowała walizki. Jak tylko tutaj przyjechała miała nadzieję, że tutaj zacznie od nowa.
avatar
Kenami
Indywidualistka

Liczba postów : 65
Join date : 10/05/2011

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: KP Kenami

Pisanie by Cass on Wto Maj 10, 2011 6:37 pm

Mi pasuje

Akcept miłej gry ^^

_________________
~ zUa Pani Admin

Aktualny ubiór

Nie możesz zrobić nic wspanialszego jak tylko T U kliknąć... xD
avatar
Cass
Szkolna gwiazda

Liczba postów : 205
Join date : 05/05/2011
Age : 24

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach