Nathan

Go down

Nathan

Pisanie by Nathan on Pią Maj 27, 2011 3:57 pm

Imię: Nathan
Nazwisko: Brown
Wiek: 24
Pochodzenie: Anglia, Londyn
Przedmiot: J. polski

Orientacja: Heteroseksualny
Charakter: Jego zachowanie przypomina nieco błazna, co można dostrzec dość często, poprzez przeróżne gesty mężczyzny. Nathan jest w dużej mierze egoistą, myśli przede wszystkim o sobie o własnym interesie, często jest gotowy poświęcić interes przyjaciela dla ratowania swojego. Nie oznacza to jednak, że Nathan jest zły - stać go na bardzo szlachetne czyny.
Zna się na konwenansach, jest grzeczny wobec dam, ale nie jest stały w uczuciach. Można by powiedzieć, że jest wiecznym chłopcem, który chce się bawić i wyciągnąć z życia najwięcej przyjemności. Nie myśli o dniu jutrzejszym, często bagatelizuje wiele spraw, o których przypomina sobie poniewczasie.
Ma dobre argumenty by przekonać kogoś do swojej racji, świetnie sobie radzi w kontaktach z ludźmi. Jest również zawzięty, jak weźmie na siebie jakiś cel robi to. Życie to dla niego jakby zabawa, z której czerpie wszystko co najlepsze i nie ma zamiaru tego oddawać.
Wygląd: Albinos. Białe, krótko ścięte włosy. Krwistoczerwone oczy. Często wyraz jego twarzy jest w pewnym sensie tępy, przez to, że zwykle bywa zmęczony. Choć czasem także gości na jego twarzy pogodny uśmiech. Ma bardzo jasną cerę, i długie pająkowate palce. Dość wysoki, (1,91) z wagą 70 kilogramów. Dobrze zbudowany.
Zainteresowania: Podróże, astronomia.
Ekwipunek: Paczka prezerwatyw, krzyż niemiecki, portfel, dokumenty.

Historia: Chłopak urodzony w Londynie w całkowicie zwyczajnej rodzinie. Nigdy nie wydawał się być jakimś niezwykłym dzieckiem. Ot przeciętny uczeń z całkiem dobrymi ocenami. Miał dobre kontakty z rówieśnikami, był bardzo dobrym sportowcem. Należał do drużyny piłkarskiej, w której grał na pozycji napastnika. W gimnazjum zainteresował się teatrem dzięki nauczycielowi. W tych latach przeżył swoją pierwszą miłość, która wytrzymała do czasów licealnych. W liceum już odkrył, że o wiele ciekawiej jest być z kilkoma partnerkami. Na wymarzone studia dostał się bez problemów, a ukończenie ich nie było niczym trudnym dla niego, choć nie chodził na większość zajęć. Swój czas wolał poświęcić kobietom.
Niedawno podjął się pracy nauczyciela, by zaciekawić kogoś swoim ukochanym przedmiotem.

Informacje dodatkowe:

Inne postacie:
avatar
Nathan
Nauczyciel J.Polskiego

Liczba postów : 2
Join date : 27/05/2011

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Nathan

Pisanie by Cass on Pią Maj 27, 2011 8:28 pm

Historia co prawda trochę krótka, ale ponieważ wiem jak ciężko jest coś wymyślić to Akcept

_________________
~ zUa Pani Admin

Aktualny ubiór

Nie możesz zrobić nic wspanialszego jak tylko T U kliknąć... xD
avatar
Cass
Szkolna gwiazda

Liczba postów : 205
Join date : 05/05/2011
Age : 24

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach