Lucas

Go down

Lucas

Pisanie by Lucas on Czw Maj 26, 2011 7:30 pm

Imię: Lucas
Nazwisko: Black
Wiek: 21
Pochodzenie: Wielka Brytania
Przedmiot: Historia

Orientacja: Hetero
Charakter: Lucas jest cichym mężyczną, który lubi od czasu do czasu poflirtować z młodszymi dziewczętami. Potrafi być arogancki. Jest wtedy nie do wytrzymania. Jednakże najczęściej jest miły i opiekuńczy.
Wygląd: Lucas ma gęste, blond włosy sięgające do ramion. Najczęściej w nieładzie opadają na wąskie, piwne oczy. Ma on mały, zadart nos i blade usta. Do pracy najczęsciej chodzi w białej koszuli i brązowej marynarce. Czasem też skórzanych rękawiczkach. Ma słaby wrok, wię często można go spotkać w okularach. Lucas nie uprawia żadnego sportu, lecz okazjonlnie poćwiczy. Ma szczupłą sylwetkę i podatne mięśnie. Lubi mieć coś w ustach, więc mieli albo kawałek trawy albo pali papierosa.
Zainteresowania: Przede wszystkim interesuje się historią, archeologią. Lubi dłubać w ziemi, miejąc zawsze choć nikłą nadzieję, że znajdziesz coś ciekawego. Lubi też czytać książki.
Ekwipunek: W głębokich kieszeniach zmieścił paczkę papierosów, klucz do pokoju i paczkę gum jabłkowych - Orbit.

Historia: Lucas był cichym, blondaskiem rozpieszczanym przez całą rodzinę. Nie bardzo mu się to podobało, nie miał chwili spokoju - wciąż osaczany przez liczną rodzinę. Pakowali w niego liczne słodycze zamartwiając się tym jaki to jest chudy. Starał się wszystkim grzecznie odmawiać, chcą by go wreszcie zostawili. Widząc, że to do nich nie dociera zaczął być nie miły, arogancki i cichy. Udawało się j nawet uciekać z domu. Spotykał się tam ze starszą od siebie o kilkanaście lat bezdomną dziewczyną - Merry. Dziewczyna często dłubała w ziemi, pokazując co jakiś czas Lucasowi swoje znaleziska. Był on tak nimi zachwycony, że coraz częściej spotykał się z Merry by podłubać w ziemi. Bliscy byli oburzeni jego zachowaniem, załamywali nad nim ręce - Bo przecież był takim słodkim bobaskiem. Lucas jako młodzieniec z zapałem chodził do szkoły, pilnie ucząc się przede wszystkim historii. Przytrafiła mu się wspaniała nauczycielka, z błyskiem w oku opowiadająca o wszystkich zdarzeniach. Lucasa zawsze otaczało grono wielbicielek, lecz ten nigdy nie zwracał na nie głowy. Czekał na pierwszą prawdziwą miłość.
Gdy, Lucas dorósł i nauczył się wszystkich potrzebych rzeczy złożył papiery do miejscowej szkoły na posadę nauczyciela. Przyjęli go.

Informacje dodatkowe:

Inne postacie: Enyo

avatar
Lucas
Nauczyciel Historii

Liczba postów : 24
Join date : 26/05/2011

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Lucas

Pisanie by Cass on Czw Maj 26, 2011 7:36 pm

Doceń moje dziś przeokropnie wielkie serducho i ciesz się z Akcepta

Jeszcze tylko daj av i miłej gry

_________________
~ zUa Pani Admin

Aktualny ubiór

Nie możesz zrobić nic wspanialszego jak tylko T U kliknąć... xD
avatar
Cass
Szkolna gwiazda

Liczba postów : 205
Join date : 05/05/2011
Age : 24

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach