Cain Komuro

Go down

Cain Komuro

Pisanie by Cain on Czw Maj 26, 2011 6:58 pm

Imię: Cain
Nazwisko: Komuro
Wiek: 19 lat
Rok: III LO
Klasa: C
Ranga: Cicha woda - osobnik wtapiający się zazwyczaj w pobliskie otoczenie, nie wyróżnia się zupełnie niczym i stara trzymać z daleka, jednakże w głębi duszy i serca każdy czuje iż jest on nieprzewidywalny.
Pochodzenie: Japonia
Status: Komitet dyscyplinarny
Ekwipunek: Telefon, mp4, rękawice.
Orientacja: Hetero

Charakter: Cichy i spokojny, stara się zazwyczaj trzymać z tyłu jako obserwator. Cain nie wychyla się z otoczenia i utrzymuje ze wszystkimi jednakowe stosunki. Regulamin szkolny jest dla niego swego rodzaju kodeksem, którego należy przestrzegać ponad wszystko, dlatego też stara się utrzymywać w szkole porządek i wkraczać w naprawdę niebezpiecznych sytuacjach ukazując wszę i wobec swe zdolności jak i prawdziwe oblicze. Jednakże jeśli sytuację da się opanować w inny sposób dąży właśnie do tego. Dziewczyny, zauroczenia, miłość i ogólnie stosunki między płciowe raczej go nie interesują jednakże nie wykazuje niechęci do kobiet, po prostu sądzi iż stały związek zniszczy jego spokój ducha i swobodę.

Wygląd: Avatar, jednakże wypadałoby coś napisać. Cain jest osobnikiem mierzącym jakieś 178cm wzrostu i warzy około 69 kg. Jego budowa ciała nie wyróżnia się niczym szczególnym no chyba iż pozbawilibyśmy go jego codziennego ubioru jakim jest mundurek szkolny, wówczas oczom obserwatorów ukazało by się ciało chociaż szczupłe to jednak wyrzeźbione przez mięśnie, bez ani jednego grama tłuszczu, które chłopak zyskał dzięki treningom. Dodatkowo młodzieniec posiada dość bujną brązową czuprynę która wala się po jego głowie w lekkim nieładzie, a na świat spogląda swymi jasno brązowymi oczami.

Zainteresowania:
- Sztuki walki między innymi: Muay Thai, Karate Kyokushin, Judo, Sambo.
- Pokój na świecie XD
- Hmmm wieczna nuda?

Historia:
Cain urodził się w Japoni, w regionie Kansai dokładnie 19 lat temu. Na świat przyszedł w jednym z wielu szpitali w Osace. Jego rodzina nie należała do zamożnych jednakże jego przodkowie pozostawili im starą świątynię, w której dawno temu znajdowało się jedno z najlepszych dojo w kraju. Cain pod okiem ojca swego od dziecka wychowywany był na wojownika zgłębiając tajniki Karate w którym osiągną mistrzostwo i stopień 7 dan. W wieku 15 lat wyruszył w świat z chęcią poznania i zgłębienia tajników innych sztuk walki, zostawiając rodzinny interes w rękach młodszego brata. W ten sposób Cain trafił do Tajlandii rodzimego kraju jednej z najwspanialszych sztuk walki jaką jest Muay Thai, tam też chłopak przez około dwa lata szkolił się pod okiem jednego z tamtejszych mistrzów, a następnie ponownie wyruszył w swą podróż i trafił do Rosji, tam przez rok poznawał tajniki walki w parterze pod okiem szkoleniowców Sambo jak i Judo. Po roku nauki chłopak wysłany został do Anglii gdzie trafił do tutejszej szkoły w celu dokończenia edukacji i zdobycia wykształcenia, tylko po to by móc następnie rozpocząć normalne życie z odpowiednimi do tego dokumentami oraz ewentualnie wrócić do Japoni by pomóc młodszemu bratu jak i starym już rodzicom w prowadzeniu dobrze prosperującej szkoły sztuk walki.

(W skrócie chyba wszystko jasne. Tak szczerze to nie widzę sensu w pisaniu rozbudowanej historii, ale jeśli będę musiał to zrobić to coś wymyślę.) ^^

Informacje dodatkowe:
- Cain jest znakomitym wojownikiem który do walki głównie wykorzystuje Muay Thai oraz rodzime Karate, jednakże jeśli należy obezwładnić przeciwnika bez zbytniego robienia mu krzywdy nie pogardzi Judo czy też ewentualnie Sambą.
- Wykorzystana postać Takashi Komuro, anime: "Highschool of the dead".

Inne postacie:
- Brak
avatar
Cain
Cicha woda

Liczba postów : 8
Join date : 26/05/2011
Skąd : Osaka, region Kansai, Japonia!

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Cain Komuro

Pisanie by Cass on Czw Maj 26, 2011 7:11 pm

Nie widzę postu pod regulaminem

_________________
~ zUa Pani Admin

Aktualny ubiór

Nie możesz zrobić nic wspanialszego jak tylko T U kliknąć... xD
avatar
Cass
Szkolna gwiazda

Liczba postów : 205
Join date : 05/05/2011
Age : 24

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Cain Komuro

Pisanie by Cass on Czw Maj 26, 2011 7:23 pm

Ok no to w takim razie Akcept

Miłej gry ^^

_________________
~ zUa Pani Admin

Aktualny ubiór

Nie możesz zrobić nic wspanialszego jak tylko T U kliknąć... xD
avatar
Cass
Szkolna gwiazda

Liczba postów : 205
Join date : 05/05/2011
Age : 24

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Cain Komuro

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach