Teenage Life
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Len Kagamine

4 posters

Go down

Len Kagamine Empty Len Kagamine

Pisanie by Len Sro Cze 22, 2011 12:09 pm

    Imię: Len

    Nazwisko: Kagamine

    Wiek: 14 lat

    Rok: I gim

    Klasa: C

    Ranga: Szara myszka.

    Pochodzenie: Japonia.

    Status: Uczniowie bogaci

    Ekwipunek: manga, lizaki.

    Orientacja: bi

    Charakter: Trudno określić charakter Lena. Można by się tu długo rozpisywać, a i tak nie zostałby ujawniony w pełni.
    Chłopak ten jest niezwykle zmienny, ale zawsze cechuje się, przede wszystkim, skromnością. Wie, gdzie jego miejsce i wcale nie robi z tego jakiś nieprzyjemności. W końcu co mógłby zrobić taki czternastolatek...?
    Nie należy do impulsywnych osób, niemal zawsze, wdając się w dyskusje, zaskakuje wszystkich swoim stoickim spokojem. Potrafi odgryźć się z nawiązką za zaczepki, jednak przeważnie źle się to kończyło, więc równie uparcie potrafi trzymać język za zębami.
    Należy do tej bardziej uległej społeczności, łatwo daje sobą manipulować szczególnie swojej bliźniaczej siostrze, dla której gotów jest zrobić dosłownie wszystko. Często miewa melancholijny nastrój, choć w towarzystwie stara się tego nie ukazywać.
    Bardzo nieśmiały, niemal zawsze reagujący pąsem na rozmowę 'sam na sam'. Rozmów na temat miłości czy czegoś bardziej zbereźnego stara się unikać, kiedy jednak jest to niemożliwe, rozmówca dość szybko się poddaje, widząc iż Len nie może wykrztusić z siebie więcej, niż zająknięcia.


    Wygląd: Len nieszczególnie wyróżnia się z tłumu. Mierzy sobie zaledwie 166 centymetrów wysokości. Sylwetkę posiada raczej wieszaka na kurtki, nie przepada za sportami. Szczupły, o delikatnych rysach twarzy.
    Posiada duże, jasno błękitne oczy, od których wręcz bije niewinnością, rzadko jednak można się im dogłębnie przyjrzeć, bo chłopak przeważnie unika kontaktu wzrokowego, jak ognia.
    Aksamitne w dotyku, przydługie blond włosy, spięte z tyłu w mały kucyk. Często 'skrywa się' za zasłoną swojej dość długiej grzywki, opadającej na oczy.
    Nie ma żadnego konkretnego stylu, w jakim ubiera się Leniek. Nie przywiązuje dużej wagi do swojej garderoby. Przeważnie jednak można zastać go w nie za bardzo luźnych spodniach, konwentowej bluzce, na którą od czasu do czasu zarzuci koszulę w kratę. Czarne trampki.



    Zainteresowania:
    ~ Mangi. Nie wyobraża sobie spędzić dnia bez przeczytania przynajmniej kilku rozdziałów mangi, albo chociaż obejrzenia anime.

    Historia: Len urodził się w Japonii w zamożnej, arystokratycznej rodzinie. Wychowywał się wraz ze swoją bliźniaczą siostrą, która jednak była faworyzowana przez rodziców. Jej przepisali cały majątek, podczas gdy Len w spadku miał nie dostać kompletnie nic. Tak czy inaczej, nie miał tego za złe swojej siostrze. Wciąż byli nierozłączni, a on od najmłodszych lat nie widział poza nią świata. Spełniał każdą jej zachciankę, jej szczęście było dla niego najważniejsze. Dałby się pokroić za jej uśmiech. To oddanie siostrzyczka zawsze wykorzystywała. Była chorobliwie zazdrosna, toteż Len nigdy nawet nie miał okazji z nikim bliżej się poznać, bo gdy kogoś poznawał, bliźniaczka kazała mu natychmiast zerwać tę znajomość, a Leniek oczywiście robił tak, jak chciała.
    Kiedy jednak skończyli szkołę podstawową, rodzice uznali, że czas wysłać ich do jakiś lepszych szkół. W tym momencie dla Lena świat się załamał, bo rozdzielili go z ukochana siostrą. Zabrali mu wszystko, wysyłając go do szkoły daleko od domu, tym samym odbierając mu możliwość spędzenia czasu z siostrą. On trafił tutaj, a jego siostra - z tego co wiedział - pozostała w pobliżu domu rodzinnego.

    Informacje dodatkowe:
    ~ Jednym z jego talentów jest głos. Len potrafi bardzo dobrze śpiewać.
    ~ Potrafi grać na gitarze, perkusji i djembe.
    ~ Nawet ukochana przez niego osoba zawsze pozostanie w cieniu jego bliźniaczej siostry.
    ~ Nie pije, nie pali, nie jest uzależniony od niczego, prócz anime i mang.
    ~ Zerowe doświadczenie w sprawach męsko-damskich.

    Inne postacie:
    Wkrótce się pojawi - Akaito.
Len
Len
Szara myszka

Liczba postów : 5
Join date : 22/06/2011

Powrót do góry Go down

Len Kagamine Empty Re: Len Kagamine

Pisanie by Toshiro Sro Cze 22, 2011 1:04 pm

....coś mi ranga nie pasuje...jeśli jesteś facetem to "szara myszka" nie jest na miejscu.
Historia jest stanowczo za krótka więc nawet nie mam zamiaru jej czytać, rozpisz się bardziej!
Co do multikont to nie masz pozwolenia na drugą postać, podanie o pozowolenie na drugą postać złóż głównemu adminowi Taro na pw, a być może rozważy wydanie owego pozwolenia.

Na razie nie ma akcepta
Toshiro
Toshiro
Szkolny buntownik

Liczba postów : 117
Join date : 15/05/2011

Powrót do góry Go down

Len Kagamine Empty Re: Len Kagamine

Pisanie by Len Sro Cze 22, 2011 1:37 pm

Co do rangi - nie ma innej, która pasowałaby do charakteru Leńka.

To ile zdań jest wymaganych w historii? Potencjalny gracz nie ma szans domyślić się, jak ma być rozbudowana. Zwłaszcza, że w poprzednich opisach wymagane są tylko dwa zdania.
Len
Len
Szara myszka

Liczba postów : 5
Join date : 22/06/2011

Powrót do góry Go down

Len Kagamine Empty Re: Len Kagamine

Pisanie by Toshiro Sro Cze 22, 2011 1:53 pm

Twoja historia jest do dupy! Ma być dłuższa i sensowna a nie jakieś bla bla bla!!
Co do rangi wymyśl sobie odpowiednią też mi problem -.-

nadal nie ma akcepta!
Toshiro
Toshiro
Szkolny buntownik

Liczba postów : 117
Join date : 15/05/2011

Powrót do góry Go down

Len Kagamine Empty Re: Len Kagamine

Pisanie by Len Sro Cze 22, 2011 1:57 pm

Hej, opisałem wszystko w skrócie |D
We wzorze KP jest napisane tylko, że historia ma być rozbudowana. No to jest, według mnie. Na pierwszy rzut oka widać, że ma więcej niż wcześniej wymagane dwa zdania (co jest śmieszne moim zdaniem, ale cóż.)
Podaj mi, ile zdań mam napisać, żeby ci było dobrze, wówczas rozpiszę, a nie że będę co chwilę edytować, o.
Len
Len
Szara myszka

Liczba postów : 5
Join date : 22/06/2011

Powrót do góry Go down

Len Kagamine Empty Re: Len Kagamine

Pisanie by Cass Sro Cze 22, 2011 2:28 pm

Co do rangi Tośku nie wiem czego się czepiasz bo facet też może być szarą myszką. A co do historii to jest ona sprawdzianem dla umiejętności wypowiadania się gracza, próbką jego umiejętności, dlatego też chcemy aby mimo iż ciężko jest napisać dobrą historie userzy starali się jak mogą aby napisać ja najlepiej ja tylko się da i zaciekawić nią administratorów, którzy potem pewni umiejętności danej osoby przyznają akcepta. To tyle z mojej strony... a i Tośku... bądź grzeczny. ^^
Cass
Cass
Szkolna gwiazda

Liczba postów : 205
Join date : 05/05/2011
Age : 29

Powrót do góry Go down

Len Kagamine Empty Re: Len Kagamine

Pisanie by Len Sro Cze 22, 2011 2:37 pm

No, to teraz z chęcią rozpiszę tę nieszczęsną historię ;>
Choć dodam nieskromnie, że posty piszę o niebo lepsze i dłuższe, niż biografię xD
Len
Len
Szara myszka

Liczba postów : 5
Join date : 22/06/2011

Powrót do góry Go down

Len Kagamine Empty Re: Len Kagamine

Pisanie by Tarcio Sro Cze 22, 2011 2:51 pm

Durne zaśmiecanie kp istnieje opcja edytuj!


Co do samej karty postaci to by uszła, ale historia ma wiele do życzenia. Nie nadaje się nawet do czytania, a co mówiąc o zaciekawieniu administracji. Streszczanie wydarzeń z życia postaci to najgorsza rzecz jaką można zrobić! Chciałbym zobaczyć tu dużo lepszą historię, jeśli chcesz jeszcze barać się za drugą postać to z taką historią będą to dla ciebie jedynie marzenia.
Tarcio
Tarcio
Dark Admin

Liczba postów : 43
Join date : 06/04/2011

https://teenagelife.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Len Kagamine Empty Re: Len Kagamine

Pisanie by Cass Pon Cze 27, 2011 3:09 pm

Nikt się nie udziela w takim razie ja daję akcept i koniec tematu.
Dziękuję ^^
Cass
Cass
Szkolna gwiazda

Liczba postów : 205
Join date : 05/05/2011
Age : 29

Powrót do góry Go down

Len Kagamine Empty Re: Len Kagamine

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach