Statusy

Go down

Statusy

Pisanie by Cass on Nie Cze 05, 2011 5:56 pm

uczniowie stypendialni
Uczniowie, którzy na naukę w tej szkole zasłużyli dzięki swojej ciężkiej pracy, którą wynagrodzono im w postaci bardzo przydatnego stypendium.

Uczniowie bogaci
Uczniowie szlachetnego, zamożnego, arystokratycznego i dostatniego pochodzenia. Łatwo było im się dostać do szkoły, lecz chodzą pogłoski, że większość z nich dostała się przez "dofinansowanie" szkoły.

Samorząd szkolny
W każdej szkole musi znajdować się ktoś, kto oprócz dyrektora będzie sprawował w niej jakąś władzę i dbał o wszystko. Cała organizacja szkoły, szkolnych imprez itp. leży w rękach właśnie tej grupy.

Komitet dyscyplinarny
Tak zwana prawa ręka samorządu szkolnego. Ta grupa pilnuje by szkolny regulamin nie był łamany.

Kujony
Ich ulubionym zajęciem jest przesiadywanie z książką od jakiegoś przedmiotu i zakuwanie przed sprawdzianem, to właśnie dzięki nim powstają wszystkie kółka zainteresować i zajęcia dodatkowe, które tak naprawdę nie są im potrzebne, bo oni i tak wszystko już wiedzą.

Szkolna elita
W każdej szkole musi znajdować się grupa uczniów, który mają się za lepszych od innych. Są najpopularniejsi, wszędzie o nich głośno i każdy chciałby się z nimi przyjaźnić, jednak nie wszyscy mają dostęp do tej jakże wspaniałej grupy.

Szkolni odmieńcy
Uczniowie wyróżniający się z tłumu swoim nietypowym usposobieniem, ubiorem i sposobem bycia. Szkolne oryginalności, osoby nie do podrobienia często uważane za dziwne.

Drużyna sportowa
Grupa przynosząca dumę i sławę każdej szkole. Wszystkie zawody sportowe i sukcesy z nimi związane należą właśnie do nich, tak samo jak i serca wzdychających do nich uczennic i uczniów.

Uczniowie przeciętni
Uczniowie, który w żaden sposób nie wyróżniają się z tłumu. Żyją sobie w tej szkolnej rzeczywistości starając się wybić do tych "lepszych", popularniejszych grup.

Czarne owce
W każdej szkole znajdzie się grupa samotników wolących trzymać się na uboczu. Uznawani za innych od reszty są często poniżani i wyśmiewani. Wolą nie rzucać się w oczy i starają się jakoś przetrwać kolejne lata w szkole żyjąc sobie w swym małym niedostępnym dla innych świadku.

Nauczyciele
Co to by była za szkoła bez nauczycieli! Są to najlepsi za najlepszych w swoim fachu. Każdy z nich jest zainteresowany swym przedmiotem i stara się przekazać poznaną wiedzę swoim uczniom.

Personel
Są to wszystkie osoby, które w jakimś stopniu dbają o dobre funkcjonowanie szkoły i o to, aby wszystkim żyło się w niej miło i beztroski.
- mieszkańcy miasta - wszyscy uczniowie, którzy skończyli szkołę wkraczając w dorosłe życie. Nie uczą się, lecz pracują

_________________
~ zUa Pani Admin

Aktualny ubiór

Nie możesz zrobić nic wspanialszego jak tylko T U kliknąć... xD
avatar
Cass
Szkolna gwiazda

Liczba postów : 205
Join date : 05/05/2011
Age : 24

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach