Julka 'Nasty'

Go down

Julka 'Nasty'

Pisanie by Nasty on Nie Cze 05, 2011 9:47 am

  Imię:
  Julia
  Nazwisko:
  Stone
  Wiek:
  18
  Rok:
  II
  Klasa:
  C
  Ranga:
  Indywidualistka
  Pochodzenie:[/b
  ]Czysta krew francuska.
  [b]Status:

  Samorząd szkolny.
  Ekwipunek:
  Na razie? Kluczki do motoru, ubranie, i.. no nie wiem... To się zmienia pod wpływem fabuły.

  Orientacja:
  Biseksualna.
  Charakter:
  Można uznać za normalną dziewczynę, ale przecież każdy jest inny wiec... Nasty nie ma skomplikowanego charakteru. Lubi dogryzać, mścić i przeklinać na każdego kiedy jest zła. Jest tez bardzo wybuchowa, najpierw robi później myśli,do nieznajomych jest nie ufna. Każdego traktuje jak potencjalnego wroga, albo ukrywa w sobie niechęć. Mimo wszystko jest dobrze wychowaną, potrafi ugryźć się w język i milczeć gdy ktoś działa jej na nerwy. Z osobami które łaskawie można nazwać znajomymi obchodzi się trochę jak z jajkiem. Nie jest nad opiekuńcza, ale jest dużo inna. sympatyczna, choć czasem wredna. Lubi się droczyć z nimi. Co do rodziny... to całkowity agresor. Robi wszystko by zrobić ojcu na złość, by pokazać swoja manifestacje nienawiści co do osób postronnym które wiedzą o niej.
  Ma lekka obsesje na dążeniu d władzy, co mam na myśli... Zrobi wszystko by podporządkować sobie ludzi dookoła. Manipulacja, kłamstwa, groźby, narkotyki... Pod tym względem jest dziwna i nieobliczalna. Nie lubi gdy się ją ignoruje, traktuje z góry, czy uważa się za złego przeciwnika. Dyskryminacji i rasizmu po prostu nie toleruje.
  Wygląd:
  Długie brąz włosy, grzywka opadająca na czoło. Wzrost : jakieś metr siedemdziesiąt, waga : nie ważne, jest szczupła. Nie brakuje jej okrągłości. wyróżniającym elementem są jej oczy, jasno niebieskie, czy też fioletowe. Gdy jest ciemno wydają się one bardziej nasycone niż przy świetle. Często można wykryć u niej wzrok który wyraźnie mówi : chcesz się założyć? Lubi się luźno ubierać, naprawdę rzadko można u niej zobaczyć sukienkę. Gdy się uśmiecha, na policzkach pojawiają się te tajemnicze dołki.
  Zainteresowania:
  Jazda konna, łucznictwo, strzelanie z broni palnej, medycyna!, jazda motorem, literatura(poezja!), fotografia... wiele innych.
  Historia:
  NNasty urodziła się w bogatej rodzinie, niestety wychowywał ją tylko ojciec. Matka zmarła tuż przy porodzie. Ojciec nazwał małą dziewczynę na cześć jej matki "Julia". Po ich willi wśród służby chodziły plotki że mała Julka jest niemal jak replika matki, tylko że oczy nie są jej.. nalezą do ojca. Chociaż i tak są bledsze niż wielkie lazurowe oczy Pana Stone.
  Julia wychowywała się w wielkiej willi ojca biznesmena na zachodzie Francji, nie było to życie takie jak wszystkich bogato urodzonych, nie miała nianiek. To ojciec stawał na głowie by dobrze wychować córkę, siedział z nią przy lekcjach, jeździł na zajęcia poza szkolne. Mógł sobie na to pozwolić, pod nim pracowało mnóstwo ludzi którzy robili wszystko to co on miał zrobić za niego. Mężczyzna był zauroczony córka, pilnował by nie była rozpieszczona, pilnował by nie wpadła w złe towarzystwo. Rozmawiał z nią... Było naprawdę dobrze... aż pewnego dnia.
  Trzeba zaznaczyć, że był młodym ojcem. Gdy urodziła się córka miał zaledwie 25 lat ( a był na tak wysokim stanowisku, dzięki swojemu ojcu), więc gdy Julia się usamodzielniła... oświadczyła że chce trochę wolności to Pan Stone tez z tego skorzystał.
  W wieki 11 lat Julia po raz pierwszy poczuła w sobie nienawiść. Ojciec przy porwadził do domu kobietę, kochał się z nią cała noc nie racząc nawet zamknąć drzwi od swojej sypialni. Julia rano weszła do pomieszczenia gdzie para kontynuowała kopulacje. Każdy może sobie wyobrazic jej szok, to był moment przełomowy. Zaczęła się zmieniać.
  Tego dnia zaczęła krzyczeć, piszczeć gdy ojciec chciał ją uspokoić zaczęła gryźć tupać, kopać. Płakać... Płakała długo, aż wreszcie zrozumiała. Nienawidziła wszystkich kobiet jakie tato sprowadzał do domu.
  Od tego dnia do ojca zwracała się z rezerwą, uciekła od jego dotyku, karciła go za tak ohydne zachowanie... Przecież jej matka z nieba na wszystko patrzyła. Nienawidziła go. Za każdym razem gdy do domu wchodziła jakaś nowa "koleżanka" ojca, ta mściła się bardziej np. gdy spali w sypialni potrafiła wejść i ogolić kobietę na łyso, zabierała ubrania i kradła portfele, podawała środki przeczyszczające do alkoholu. Im starsza się robiła tym okrutniejsza stawała się Julia. chyba najbardziej okrutnie zachowała się do pewniej blondynki. Niewiele starszej od Juli która wtedy miała lat 16. Dziewczyna stwierdziła, że mogą być siostrami. Dziewczyna byłą u nich weekend, ojciec miał wrócić w niedziele po południu.
  "-Masz oczy swojego ojca.- powiedziała blondynka, podchodząc kocim krokiem do niej. Przejechała placem po jej żuchwie, oblizując się lubieżnie- Masz takie seksowny wzrok... Uhh...aż mi się morko robi jak tak na mnie patrzysz.- nawijała dalej, zmniejszając dystans o krok. Julia zaciskała dłonie w pieść by jej nie przywalić... Gdy nagle urodziła się w niej myśl. Uwiodę dziwkę, ojciec już nie będzie jej chciała."
  i tak się stało, kochała się po raz pierwszy bardziej z zemsty na ojcu niż z miłości. Sex okazał się dla niej uzależnieniem a blondynka częstszym gościem w ich domu. Przyjeżdżała co tydzień, w sobotę była Juli... i jak jej się wydawało tylko i wyłącznie jej. Myliła się, ojciec też korzystał z jej usług. Julia kazała ukarać dziewczynę... Dwa dni później młoda blondynka leżała w szpitalu w śpiączce po urazowej. Została pobita.
  Od tego czasu nie chciała by ktokolwiek nazywał ją Julia... w środowisku znajomych przedstawiała się jako Nasty.
  Ojciec nie przejął się pobiciem dziewczyny i sprowadziła to inne, a Nasty odwróciła się do niego plecami, wyprowadziła się z domu. Ojciec błagał i nalegał. Wreszcie poddał się i powiedział że dostanie wszytko. Nie dostała, ale pojechała do najlepszej szkoły, jak najdalej od niego.
  W szkole postanowiła dotrzeć na bardziej interesujące ją stanowisko. Chciała być w samorządzie, intuicyjnie pragnęła władzy. Kasy... to czego posiadał jej ojciec.
  Informacje dodatkowe:
  Bogata, nimfomanka Smile Jeździ na motorze, ma psa.

avatar
Nasty
Indywidualistka

Liczba postów : 27
Join date : 05/06/2011

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Julka 'Nasty'

Pisanie by Toshiro on Nie Cze 05, 2011 10:16 am

Nic dodać nic ująć. Akcept.

Miłej gry.


Zamykam
avatar
Toshiro
Szkolny buntownik

Liczba postów : 117
Join date : 15/05/2011

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach